Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Dnia 1 września 2022 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023. Po wakacyjnej przerwie podejmujemy nowe wyzwania, budujemy nowe umiejętności i zdobywamy kolejne doświadczenia. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły, wszyscy zaśpiewali hymn państwowy.

Następnie Dyrektor Paweł Potent serdecznie przywitał uczniów, rodziców i  nauczycieli w Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2. Życzył wielu sukcesów i wytrwałości w nadchodzącym roku szkolnym. Pan Dyrektor przedstawił wychowawców poszczególnych klas:

1a – Katarzyna Sikorska

1b – Marlena Molendowska

2a – Katarzyna Kozak

2b – Urszula Mroczek Nowak

3a – Agnieszka Strzelczyk

4a – Anna Betlej

4b – Edyta Dusińska

5a – Alicja Gola

6a – Dominika Bolek

8a – Robert Wrzosek

Następnie pan Dyrektor odczytał list Burmistrza Gminy Kozienice pana Piotra Kozłowskiego, który życzył całej społeczności szkolnej: „wielu sukcesów, satysfakcji z  wykonywanych obowiązków, cierpliwości, entuzjazmu, a przede wszystkim zdrowia, pogody ducha i poczucia bezpieczeństwa”.

Poza radosnymi nastrojami nie zabrakło chwili zadumy. Dyrektor Paweł Potent przypomniał, że dziś obchodzimy 83 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Minutą ciszy uczciliśmy pamięć walczących i poległych za wolność naszej ojczyzny.

Na zakończenie uczniowie pod opieką wychowawców rozeszli się do swoich sal.

Prowadzenie uroczystości – Robert Wrzosek, fotografia – Kamila Kowalczyk, Agnieszka Strzelczyk, dekoracja – Anna Betlej, nagłośnienie – Andrzej Boryczka