Festyn z okazji Dnia Dziecka

W dniu 3 czerwca odbył się Festyn Rekreacyjno- Sportowy dla naszych uczniów. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Gminy Kozienice – Pan Piotr Kozłowski, Naszym partnerem i sponsorem była Enea Wytwarzanie Spółka z o.o. Uczniowie rozpoczęli celebrowanie tego wyjątkowego dnia o godzinie 9.00 i uroczystym przemarszem ruszyli spod budynku szkoły na teren KCRiS przy hali basenowej. Społeczność szkolną przywitał dyrektor szkoły – Pan Paweł Potent. Swoją obecnością zaszczyciła także Burmistrz Gminy Kozienice ds. społecznych – Pani Dorota Stępień, która wręczyła nagrody w rozstrzygniętym tego dnia konkursie profilaktycznym na temat „Szkoła wolna od przemocy”. Uczniowie mieli okazję odbyć kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, który został przeprowadzony w ramach programu „Bezpieczny Puchatek” przez uczniów I LO w Kozienicach, działających pod opieką pani Edyty Tarczyńskiej. Ten wyjątkowy dzień wypełniało mnóstwo atrakcji. Było m. in : malowanie twarzy, pokaz balonów, gry i zabawy, tańce. Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swojej kondycji w różnych konkurencjach sportowych, przeprowadzono konkurs ekologiczny. Uczniowie bardzo chętnie brali udział we wszystkich konkurencjach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie i place zabaw. Na każdego uczestnika czekała wata cukrowa, kiełbaski, soki, a także placki ziemniaczane i racuchy usmażone przez panie z Rady Rodziców. Na dzieci czekała również fotobudka, która w „pocie czoła” uwieczniała dobry humor uczestników. Wszyscy jednomyślnie stwierdzamy, że impreza była fantastyczna To zapewne nie udałoby się, gdyby nie wsparcie naszych przyjaciół! Serdeczne podziękowania kierujemy do: Burmistrza Kozienic – Pana Piotra Kozłowskiego Naszego partnera i głównego sponsora Enea Wytwarzanie sp. z o.o Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu dla pana Dyrektora Marcina Zmitrowicza i Sławomira Wacha; Kozienickiej Gospodarki Komunalnej i prezesa zarządu – Pana Roberta Wojcieszka Firmy Obory, która dostarczyła naszym uczniom pyszne jogurty oraz do Rady Rodziców.