Warsztaty z Pozytywnej Dyscypliny w naszej szkole.

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kozienicach zapewnia rodzicom swoich uczniów wsparcie w procesie wychowania, oferując wyjątkową szansę wzięcia udziału w premierze unikatowego wydarzenia – warsztatów z innowacyjnego nurtu Pozytywnej Dyscypliny! Program szkolenia sprawdzisz tutaj.

To pełnowymiarowe, praktyczne szkolenie, napakowane przykładami i cennymi wskazówkami. To nie wykład, a warsztaty – przepełnione ćwiczeniami w myśl idei nauki przez doświadczenie, aby umożliwić rodzicom zdobycie i opanowanie umiejętności, które potem mogą przenieść do swoich domów i z powodzeniem stosować w skutecznym wychowaniu swoich dzieci. To pierwsza, pilotażowa edycja, która dla rodziców uczniów PSP 2 jest … bezpłatna!

Warsztaty poprowadzi dla Was Alicja Gola, Certyfikowana Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny, nauczycielka w PSP2, którą znacie z projektu Zielone Krzesełko Szkoła Wychowania, gdzie wraz Katarzyną Rybaniec oferuje pomoc i doradztwo dla rodziców, którzy zmagają się z trudnościami wychowawczymi, w oparciu o aktualną wiedzę o rozwoju i emocjach dzieci.

Dlaczego warto?

• To jedyna darmowa edycja tego wyjątkowego wydarzenia!
  • Oferta skierowana jest wyłącznie do rodziców uczniów PSP2
  • Uczestnicząc w cyklu pilotażowym i dzieląc się informacją zwrotną (opinią, uwagami) pomagasz Zielonemu Krzesełku rozwijać swoją działalność i dostosować swoją ofertę do potrzeb naszej lokalnej społeczności.
  • Otrzymujesz pakiet materiałów szkoleniowych, a po zakończeniu cyklu warsztatów zaświadczenie oraz możliwość pozostawania w stałym kontakcie z edukatorem na zamkniętej grupie Zielonego Krzesełka na Facebooku.
  • A przede wszystkim: masz szansę wzbogacić swoją wiedzę, kompetencje i umiejętności jako rodzic, aby ułatwić sobie budowanie właściwej relacji z dzieckiem i zapewnić mu rozwój na najlepszym poziomie!

Ilość miejsc ograniczona! Możemy zaprosić na szkolenie tylko 15 pierwszych osób. Prosimy o przemyślane deklaracje. Warsztaty obejmują aż 15 godzin, podzielonych na pięć trzygodzinnych spotkań. To bardzo ważne, aby przed zapisaniem się, dokładnie sprawdzić terminy spotkań i upewnić się, że masz możliwość uczestniczenia we wszystkich częściach szkolenia – to zagwarantuje Ci najlpeszy efekt.

Czy jesteś dostępny/a przez pięć kolejnych piątków,  od 04.03 do 01.04. , w godzinach 16-19? Czy masz ochotę spożytkować ten czas na to, przy kawie i ciachu, wznieść swoje rodzicielstwo na najwyższy poziom skuteczności?

Jeśli dysponujesz czasem w pięć piątkowych popołudni i otwartością na zdobywanie nowych umiejętności rodzicielskich, napisz email do Alicja Gola – nauczyciel języka angielskiego w PSP2 oraz Certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny. Proszę o podanie numeru telefonu w mailu, ponieważ z osobami zakwalifikowanymi do projektu skontaktuje się prowadząca.

Załoga Zielonego Krzesełka – Szkoły Wychowania gwarantuje najwyższy standard oferowanych warsztatów. Szkolenie poprowadzi Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny, Alicja Gola, która zapewni najwyższą wartość merytoryczną przekazywanych treści. O sprawną organizację, obsługę formalną oraz przyjazną atmosferę spotkań zadba dla Was Katarzyna Rybaniec, a Izabela Krakowiak przygotuje atrakcyjną oprawę graficzną materiałów szkoleniowych.