Zakończenie roku szkolnego
Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne serdecznie zapraszają uczniów i rodziców na uroczyste zakończenie roku szkolnego.
• godz. 8:00 – klasy IV–VIII
• godz. 9:00 – klasy I–III
Do zobaczenia!
Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne serdecznie zapraszają uczniów i rodziców na uroczyste zakończenie roku szkolnego.
• godz. 8:00 – klasy IV–VIII
• godz. 9:00 – klasy I–III
Do zobaczenia!