Klasa w terenie

W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie klasy 1b uczestniczą w innowacji pedagogicznej pod hasłem „Klasa w terenie”. Innowacja opracowana jest w oparciu o Ogólnopolski Projekt Edukacyjny o tej samej nazwie. Innowacja będzie realizowana od 1 października 2023 roku do 31 maja 2024 roku.

Głównym założeniem innowacji jest promowanie wartości edukacji na świeżym powietrzu oraz realizacja zajęć poza budynkiem szkoły, dzięki czemu uczniowie mają szansę na uczestnictwo w lekcjach terenowych stanowiących najprawdopodobniej najbardziej uszczęśliwiającą formę edukacji na świecie, bo angażującą różne zmysły. Innowacja pedagogiczna jest realizowana przez panią Dominikę Markiewicz.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat wdrażanej innowacji pedagogicznej na stronie projektuKlasa w terenie”.