Pasowanie na ucznia

W dniu 29 października w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. Wszystkich zgromadzonych przywitał Pan Dyrektor Paweł Potent, życząc uczniom sukcesów w nauce. Dzieci klas pierwszych przedstawiły program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Najważniejszym momentem było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły. Po ślubowaniu aktu pasowania na ucznia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Króla Zygmunta Starego w Kozienicach dokonał dyrektor szkoły. Następnie głos zabrała Pani Burmistrz Dorota Stępień , która pogratulowała pięknego występu i wręczyła niezwykłe upominki, które na długo będą przypominały o tym wyjątkowym dniu. Gdy emocje już opadły na dzieci czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Naszym uczniom życzymy sukcesów w nauce i radości z przebywania w murach szkoły. ????????