UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

23 czerwca 2023 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 oraz pożegnanie uczniów klasy VIII.

Z ogromnym wzruszeniem obejrzeliśmy ostatni występ Naszych absolwentów, ich pożegnanie z wychowawcą oraz ceremonię przekazania  Sztandaru Szkoły uczniom z klasy VI. Z całego serca gratulujemy WSZYSTKIM uczniom wiedzy i umiejętności zdobytych w tym roku szkolnym.

Pan dyrektor Paweł Potent wręczył nagrody za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję oraz uzyskanie najlepszej średniej w szkole.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom. Wierzymy, że każdy z nas starał się najlepiej jak potrafił. Dziękujemy za wysiłek, zaangażowanie i podejmowanie wyzwań. Nadszedł czas na upragniony wypoczynek.