Festyn z okazji Dnia Dziecka „Wesoło z Dwójką i Eneą”

„Najlepszym sposobem, by uczynić dzieci dobrymi,
jest uczynienie ich szczęśliwymi”

Oskar Wilde

Za nami kolejny festyn z okazji Dnia Dziecka. W tym roku impreza odbyła się pod hasłem Wesoło z Dwójką i Eneą. 24 maja 2024 r. na terenie KCRiS przy krytej pływalni Delfin uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kozienicach mieli okazję w radosny i aktywny sposób spędzić czas. Był to również doskonały moment na integrację zespołów klasowych oraz budowanie pozytywnych relacji rówieśniczych.

Wśród przygotowanych atrakcji na dzieci i młodzież czekały: dmuchane zjeżdżalnie, zapomniane gry z czasów PRL-u, malowanie na strechu, zabawa z bańkami mydlanymi, bicie rekordów i turniej piłki plażowej.

Dla spragnionych i głodnych uczniów przygotowane zostało przez Radę Rodziców stoisko ze słodkościami. Dzieci mogły posilić się również chrupiącymi plackami ziemniaczanymi oraz kiełbaską z grilla, skosztować waty cukrowej i napić się przepysznej wody z sokiem z saturatora.

Głównym sponsorem tego wydarzenia była Enea Wytwarzanie sp. z.o.o. Imprezę dofinansowały także firma Lactalis sp. z.o.o. oraz Kozienicka Gospodarka Komunalna.

W imieniu Dyrektora, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców oraz społeczności szkolnej serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.